Dino bez oplachového kruhu zajišťuje čistotu

Dino bez oplachového kruhu zajišťuje čistotu

Perfektně čistý záchod patří do každé uklizené domácnosti i do veřejných WC. Systém Dino Rimless je ideálním řešením pro oba případy.

Je vhodný jak pro malé, tak i velké prostory, a poskytuje nejvyšší úroveň hygieny v souladu s nejpřísnějšími hygienickými předpisy moderní doby. Díky inovativnímu designu toaleta Dino umožňuje efektivní a stejnoměrné splachování celé toaletní mísy.

V současné době je tento revoluční systém bez oplachového kruhu nejprodávanější toaletou ve své kategorii. Špína a nečistoty nemají kde se usazovat, a proto je údržba ještě snadnější. Díky unikátní technologii toalety Dino ušetříte velké množství času, které byste jinak strávili úklidem a čištěním. Ušetřený čas tak můžete například využít pro zkrášlování prostoru nebo nákupu doplňků do koupelny.

Nástěnné toalety ji využijí v úzkých prostorech, protože má malé rozměry (35 x 53 cm). Duální splachovací systém a důmyslný design navíc šetří vodou. Pro malé spláchnutí stačí 3 litry vody, pro velké spláchnutí pak jen 6 litrů.

Vlastnosti a výhody